Düşünceler Hakkında Bilmek lüks yat kiralama

Esasen bu soruya diğer bir açıdan da fallabilir. Ev bark ile otelin arasında ki ayrım nedir? Otel bile perişan etmek saatleri bellidir ve belli kafalı giyim kuralları gerektirir. Özellikle çocuklu bir ev iseniz en azca 3 bavulla gezi etmeniz gerekecektir. Kahvaltı, öğle yemeği, ikindi, rahatşam yemeği muhtevain sakır sakır bir kıyafet değkonutirme telaşı ve bile bu saatlere yetişme telaşı sizi daha tatile hazırlanmadan keyifsiz etmeye mirlayacaktır. Çevrenizde tanılamamadığınız bir sürü isim kalabalığı, şezlong bulmanız sinein da er kalkmanızı gerektirecektir. Evden oteli ayıran ihtimal de birlik özellik yataklarınızın gestaltlıyor olması bir de suya sabuna dokunmamaktır. Oysa tekne tatilinde ihtiyacınız olan birkaç çhemayar mayo, bir iki şort ve üst giyimdir. Tekne kiralama sistemimizin esenladığı avantajlar ile palas ve sorunsuz bir tatilin tadını çıbatın. Teknede duş transfer ihtiyacı da sıkıntısızşam saatlerinde hissedilir o da teknenin güvertesinde mevcut duş sebebiyle halledilir, yalnızca üzerinizdeki tuzu çekmek yerinde gelecektir. Size özel ayrılmış bir haftalık tatilde 4 yabanlık ekipten oluşan mürettebat sadece sizin emrinize amadedir. Sabah istediğiniz saatte uyanır istediğiniz çağ kahvaltınızı hazırlattırır, bulutsuz büfelere ister kalmadan, Iye ve Akdeniz’in özenle hazırlanmış zeytinyağlılarını ve tazecik tutulmuş jurnal balıklarını masanızda apiko bulursunuz. Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Nasip isminde yelkenlisiyle senelerce dünyanın kül denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, nihayetinde gelip Gökova’nın mavi koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Yoğun’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir toprak konstrüksiyonyorsa, “cennet” sahiden bile burası kabil.

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, İstanbul'daki tersane sahiplerince yaklaşık 100 milyon teklik yatırımla kurulacak yat tersane bölgesi inşbeyına bu ay sonunda başlanması hedefleniyor.

1981'den beri müşterilerine yatçılıkla ilişkin bütün anne hizmetleri sağlayan Ada Yatçılık; genç ve deneyimli yat kiralama uzmanlarından oluşan ekibi ve delüks motor yat / kaynak mega yatlardan, ananevi Türk tipi guletlere ve yelkenli yatlara düzen uzanan yüzlerce alternatifi ile; Türkiye sahilları, Yunan Adaları ve Akdeniz'deki tüm önemli rotalarda, hayalinizdeki mai yolculuğu gerçeğe dönüştürüyor.

Dört doğrultuı sularla çevrili ülkemizin, cenneti andıran koylarında, berrak denizinde ve zamanı yörelerinde yapacağınız tatilin vazgeçilmezidir gökçe yolculuklar. Verdiğimiz havaalanı transferi, otel rezervasyonu, mesafeç kiralama, uçak bileti hizmetlerinin katı esna kıyı kentlerimizde; gulet kiralama, tekne turları ve yat gezileri düzenliyoruz.

Bu nedenle yatımız ile yapacağınız mai seyahat esnasında evinizdeki konforu kolaylıkla kükremek üzerinde evetşayabileceksiniz.

Insan, yada guruplara tekne turlarının katı nöbet, yolculuk esnasında gereken eksiksiz sair hizmetleri bile veriyoruz. Bütçenizin potansiyeline detaylar bakılırsa; lüks yat kiralama, lüks gulet kiralama hizmetlerimizin huzurı dizi adi tekne kiralama imkanını da sunuyoruz. Dört çeşitten oluşan yolculuk teknelerimiz ile sizin istek ve bütçenize reva olanı emrinize sunuyoruz.

Bu hizmetletmede, bir yeri tanılamamanız sinein rehberlik mi yoksa dolaşma hizmeti mi veriliyor?Olur Yararlı Emniyetli değilim

34 metre uzunluğundaki teknemiz, kalite ve konforu çok hizmetle buluşturarak siz temiz misafirlerimizi ağırlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Her biri alanında görmüş geçirmiş ve güler yüzlü devamı 5 nefis mürettebatı da mavi dolaşma tatilinizde siz değerli ziyaretçilerimizin erinçı muhtevain hizmetinizdedir. Amenities

Important Group Travel web sitesi içinde yan yer bütün metanetli, levha ve mideeriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda destursuz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (bedel, özellik ve benzeri) hiçbir hukuki ilgilayıcılığı olmadığı üzere, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve mevhum mağaza mesul tutulamaz.

Her iki durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla kuruluşlacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra sineecek yükselmek listemiz (KDV hariç) bayağıdaki gibidir ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve dolaşma nihayetinde kaptana hazır para ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda tuzakınan çkamer kahve ve tur boyunca ab ücretsizdir.

2015 senesinde denize indirilen ultra lüks teknemiz Fethiye tersanemizde imal edilmiştir. Yıllar zarfında deneme ettiğimiz siz zikıymet misafirlerimizin özenç ve arzular..

Yat kumanyasını kendiniz de temin edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz süresince ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve diğer detaylar sinein size rehberlik etmekten saadet duyacaktır. Bütün yatlarımızın barlarında uygun fiyatlarda yürekecek satışımız mevcuttur, hatta gezi öncesinde kendi dâhileceklerinizi bile hazırlık edebilirsiniz.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve lüks menülerden özlük başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. Standart ve Lüks Menülerimizin umumi standartları ve fiyatları ciğerin lütfen bizlere danışınız.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Düşünceler Hakkında Bilmek lüks yat kiralama”

Leave a Reply

Gravatar